wiMAN Free WiFi indir

wiMAN Free WiFi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

wiMAN Free WiFi uygulaması, Android cihazlarınızı kullanarak çevrenizdeki kablosuz internet ağlarına bağlanmanıza tezgâhtar oluyor.

wiMAN Free WiFi uygulaması, Android mobil cihazlarını kullanarak çevrelerindeki bedava WiFi ağlarını saptamak ve uygulamak isteyen kullanıcıların denemeleri gereken kablosuz ağ bulma araçları arasında yer alıyor. Ama bu şekilde anlattığımızda ağlara izinsiz giriş karşılayan bir kullanım olduğu algısı uyanmasın, zira uygulamanın temel işlevi öteki kullanıcılar tarafından gönüllü olarak paylaşılan ağlar için gereken kullanıcı adı ve şifrelerini sunabilmesi.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan tatbik, yüklediğinizde derhal kullanılabilir ülkü geliyor ve sonradan hemen WiFi ağlarını taratmaya başlayabiliyorsunuz. Özellikle kafe, otel gibi mekanların kablosuz ağlarının şifrelerini sunabilen wiMAN Free WiFi, bireysel kullanıcıların da gönüllü olmaları halinde kablosuz ağ şifrelerini sunmalarına izin veriyor.

Çevrenizde bulunan kablosuz ağları bir harita üzerinde gösterebilen kullanım, haritanın offline olarak da kullanılabilmesi doğruca kendiyle bir çelişkiye düşmüyor ve internetsiz kaldığınızda yardımınıza koşabiliyor.

Tabii oysa harita üzerinde yok de listeler içerisinde ücretsiz kablosuz internet bağlantılarını görüntülemek isteyenler de büyük kasaba bazlı listelere göz atabiliyorlar. Hem bulunduğunuz konumun yakınlarında bulunan bir WiFi varsa doğrudan doğruya sizi o ağa bağlayabilmesi baştan sona bu konudaki zahmeti oldukça azaltmayı da başarabiliyor.

Dileyen kullanıcılar bağlandıkları ağ üzerinde bir hız testi de uygulayarak ihtiyaçlarını karşılayıp karşılayamayacaklarını da öğrenebiliyorlar. Bağlanılan ağda kaç kişinin olduğu, kaç gigabytelık bir veri harcamasının yapıldığı ve erkek bayan oranı ile yaş bilgileri de yeniden uygulamanın sunduğu ilginç istatistikler aralarında.

Bedava internet bağlantılarına gelmek isteyen kullanıcılar kuşkusuz WiFi şifre çözücü olan wiMAN Free WiFi’ı es geçmesinler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi