Windfinder indir

Windfinder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünya üzerindeki binlerce noktadan hava tahminleri toplayan Windfinder ile rüzgar durumundaki değişimleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Windfinder kullanım markette bedava olarak bulabileceğiniz en iyi rüzgar tahmini uygulamaları aralarında yer almaktadır. Hava durumu, sıcaklık, rüzgar esiş yönü, rüzgar şiddedi gibi bilgiler sunan uygulamanın denizcilikle uğraşan herkesin mobil cihazında bulunması gerekiyor.

Dilekçe daha muhakkak bilgiler sunabilmek adına dünya üzerinde yer alan 17.000’den fazla hava tahmin noktasından 37.000 bambaşka alan için veri topluyor. Özellikle rüzgar sörfü, yelkencilik, yatçılık ve sörfle uğraşanlar için fazla kayda değer olan rüzgar durumu bilgilerine bu uygulama ile ulaşmak çok kolay.

Windfinder’da yer alan bilgiler oldukça düzenli bir arayüzde sunuluyor. En çok kullandığınız noktaları favorilerinize ekleyip sonradan tekrar ulaşabiliyorsunuz. Saatlik sunulan rüzgar bilgiler kullanıcıların işini epey kolaylaştırıyor. Windfinder’da sadece rüzgar esiş yönü ve şiddeti değil aynı zamanda hava sıcaklık değerleri de sunulmakta. Rüzgar durumunda meydana gelen değişimleri anlık olarak gösteren grafik gayet bilgilendirici ve okuması çok basit.

Windfinder genelde en başarılı rüzgar durumu ve hava durumu tahmin uygulamalarından bir parça başına ve en önemlisi de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi