WinZip Android indir

WinZip Android indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WinZip’in Android versiyonu ile mobil cihazınızda Zip dosyalarını açabilirsiniz

Dünyanın en belli kayıtlar yöneticisi olan WinZip bu başvuru formu ile Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize geliyor.

WinZip’in Android versiyonu kullanıcılara Android cihazlarının dahili depolama alanlarında, SD kartlarında bulunan veya 3. parti uygulamalar ya da e-postalar aracılığıyla kesik olan Zip arşivlerini açmaya muavin olan bir mobil arşiv açma uygulamasıdır.

WinZip’in Android versiyonu tamamen Zip dosyalarını başlamak için Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlama ve içindeki Zip arşivlerini bilgisayarınızda açma derdinden kurtulmaktasınız. WinZip’in Android versiyonunu kullanarak Android cihazınızda bulunan Zip dosyalarının içerisindeki desteklenen formata sahip görsel dosyalarını, metin dosyalarını ve web dosyalarını Winzip uygulaması içerisinden görüntüleyebilmektesiniz. Ayrıca kendini Android işletim sistemine entegre eden WinZip uygulaması diğer uygulamalarda rastladığınız Zip dosyalarını da WinZip kullarak açmanıza yardımcı oluyor.

WinZip kullanıcılara süre kazandıran özelliklere de sahip. Başvuru Formu ile açtığınız Zip dosyalarının içerisindeki dosyaları panoya kopyalayabiliyorsunuz ve diğer bir başvuru içinde ya da o-postalarınızda yapıştırabiliyorsunuz. Bunun yanına Zip dosyaları içerisinde bulunan .apk dosyaları WinZip uygulaması ile birlikte açılabiliyor ve uygulamalar daha hızlı bir şekilde yüklenebiliyor.

WinZip Android versiyonu şu dosyaları görüntülemenize muavin olmakta:

Fotoğraflar – jpg, jpeg, bmp, gif ve png Metin dosyaları – txt, rtf, csv, ini, bat, inf, js, log, css, xml, cs, java, h, m, cpp, c, sql Web içerikleri – htm, html, asp, jsp

WinZip Android versiyonu ile 3. parti uygulamalar içerisinde bulunan şu dosyaları açabilirsini: 

Word dökümanları – docx, doc Excel sayfaları – xlsx, xls Powerpoint sunumları – pptx, ppt PDF dosyaları – pdf

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi