WO Webcam Lite indir

WO Webcam Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WO Webcam Lite, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı web kamerası olarak kullanabileceğiniz bedava bir uygulamadır.

WO Webcam Lite, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerindeki video yayınını WiFi, USB veya Bluetooth yoluyla bilgisayarınız üzerinden takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Başka bir deyişle Android cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayarak adeta bir web kamerasıymış gibi kullanmanıza olasılık karşılayan dilekçe doğrusu çok kullanışlıdır.

Uygulamayı sorunsuz olarak kullanabilmek için Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinde de WO Webcam Client adlı programın kurulu olması gerekmektedir. Bu sayede zeki telefonunuz ve bilgisayarınız aralarında iletişim kurabilirsiniz. Ardından telefonunuzu bir web kamerası olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefonunuzu bilgisayarınıza aracısız olarak USB kablosu yardımıyla bağlayabileceğiniz gibi isterseniz kablosuz olarak WiFi ağı üzerinden veya Bluetooth bağlantısı aracılığıyla da bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Android telefonunuz üstünde bulunan keza arka ayrıca de ön kamera üzerindeki yayını doğrudan bilgisayarınıza yönlendirebilen WO Webcam Lite adlı uygulamayı mutlaka denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi