X-CPU Widgets indir

X-CPU Widgets indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

X-CPU Widgets, meraklı ve ilgili Android kullanıcılarına cihazlarının CPU, GPU, RAM ve batarya durumu hakkında data veren faydalı ve ücretsiz bir başvuru formu.

X-CPU Widgets, bilgisayar kullanıcılarının işlemci, ekran kartı ve RAM’in ne değin çalıştığını, yorulduğunu veya zorlandığını bakmak için kullandığı programların mobil için uyarlanan Android versiyonu. İlgili ve meraklı Android telefon ve tablet kullanıcılarının ilgisini çekebilecek olan kullanım, widgetlar halinde anasayfanızda durarak, Android cihazınızın CPU, RAM, batarya ve sıcaklık durumlarını canlı olarak peşine düşüp takip edebilmenizi sağlıyor.

Şık tasarımlı widgetlara sahip olan tatbik doğru oyun oynarken ya da ansızın pozitif başvuru formu çalıştırırken cihazınızın ne dek zorlandığını ya da ne kadar çalıştığını görebiliyorsunuz.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan başvuru formu yukarıda da belirttiğim üzere CPU, RAM, pil ve sıcaklık durumlarını bildirebiliyor. Dilerseniz istemediklerinizi kaldırabiliyorsunuz.

Uygulamanın hoş özelliklerinden bir parça başına ise sunulan widgetların boyutunu, rengini ve şeffaflığını ayarlayabiliyor olmanız. Bu Nedenle kocaman daireler ya da küçük daireler kullanarak istediğiniz bütün bilgilere rahatlıkla erişebiliyorsanız.

Eğer Android telefon ve tabletlerinizi zorlayacağını düşündüğünüz işlemleri kesintisiz yapmanız gerekiyorsa bu uygulamayı indirip mutlaka kullanmalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi
Etiketler: , , , ,