Xender indir

Xender indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Xender, Android cihazınızdan telefona ya da bilgisayara çabuk dosya aktarımı yapabileceğiniz bedava bir tatbik.

Xender, Android telefon ve tablet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan en çabuk ve pratik dosya aktarımı uygulaması. Belge, müzik, fotoğraf hatta uygulamaların paylaşımını destekleyen dilekçe ile telefondan telefona aktarma için temas gerekmiyor. Bilgisayara aktarım da en çabuk şekilde gerçekleşiyor.

Android platformunda bedava onlarca dosya aktarma ve paylaşma uygulaması mevcut ancak Xender gibisini şimdiye kadar görmedim diyebilirim. Telefon veya tabletinizde her türde dosyayı bir diğer telefona veya PC’nize en hızlı şekilde aktarabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum.

USB kablosu, mobil bilgi, Bluetooth, NFC ile uğraşmadan dosya aktarımı yapmanıza izin veren Xender’da hızlı geçiş fonksiyonu bulunuyor. En üstte yer alan bu seçenek baştan sona tek dokunuşla telefondan telefona ya da bilgisayara aktarım yapmak için ayarlayabiliyorsunuz. Dosya transferini mobil cihazdan mobil cihaza yapacaksanız zaten bağlantıya ihtiyacınız olmuyor oysa bilgisayarınıza aktarım yapacaksanız ilk kez WiFi’yi açmanız ve barkodu taramanız, ardından tarayıcınızdan uygulamanın sitesine gitmeniz yeterli oluyor. Telefondaki tüm dosyalarınız otomatik olarak webe aktarılıyor.

Xender’da da dahili medya oynatma fonksiyonu mevcut. Lüzum mobilde gerekse de webde müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı görüntülemek için oynatıcıya ihtiyacınız olmuyor.
Xender’da profil seçeneği de bulunmakta. Profilinize girince dosya transferi yaptığınız kişileri, kime hangi dosyayı gönderdiğinizi görebiliyorsunuz. Keza dosya türleri kategorilere ayrılmış olarak karşınıza geliyor. Bu sayede en çok hangi türde dosyayı aktardığınızı bir bakışta görebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi