Yahoo Together indir

Yahoo Together indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
78 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Grup sohbet edin, organize olun.

Yahoo Together, Android telefonunuzda sevdiklerinizle hemen olan mesajlaşmak, grup sohbetleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri.

Yahoo’nun ücretsiz olarak indirmeye açtığı grup sohbet uygulaması, diğerlerinin aksine sosyal medya formunda değil. Mesajlaşmaya odaklanan, kullanmayacağınız özellikler sunmayan sade, çağdaş bir sohbet uygulaması.

Yahoo’nun telefon üzerinden konuşmayı, mesajlaşmayı seven kişiler için hazırladığı sohbet uygulaması Yahoo Together adını taşıyor. Adından da varsayım edeceğiniz üzere ailenizle, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla iletişime vermek için kullanabileceğiniz hemen olan mesajlaşma uygulaması. sosyal medya formuna bürünmek isteyen hemen olan sohbet uygulamalarından sıkıldıysanız değerlendirebilirsiniz. Yalnızca Yahoo Mail değil, bütün e-posta servisleriyle uyumlu çalışan iletişim uygulaması, hatırlatıcı, özel tepkiler, sessize alma butonu gibi güzel özellikler sunuyor. Herkese açık ya da özel gruplar oluşturabiliyor, o anda elde etmek istemediğiniz grup mesajları için bildirimleri tek dokunuşla sessize alabiliyor, Facebook’un dürtme butonu gibi bir butonla gruptaki herkese uyarı mesajı yollayabiliyor, faaliyet görünümünden sizden bahsedilen konuşmalar dahil manâlı mesajlara ulaşabiliyor, kişileri grubunuza sadece bağlantı paylaşarak gösteri edebiliyorsunuz. Kuşkusuz resim, belge, temas paylaşımı yapabiliyorsunuz.

 

Yahoo Together indir

78 kez indirildi