Yandex.Çeviri indir

Yandex.Çeviri indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yandex.Çeviri bedava bir mobil tercüme uygulamasıdır

Yandex.Çeviri eğer Türkçe’den farklı dillere, bambaşka dillerden Türkçe’ye ya da başka dilleri kendi aralarında döndürmek isterseniz yararlanabileceğiniz bir mobil çeviri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize iyice bedava olarak indirip kullanabileceğiniz devlete ait bir Yandex uygulaması olan Yandex.Çeviri çeviri ve tercüme konusunda kullanıcılara pratik ve benzerleriyle karşılaştırıldığında daha güvenilir bir çözüm sunuyor. Yandex.Çeviri esas olarak dilediğiniz bir kelimenin diğer bir dildeki anlamını öğrenmenize ya da bir cümlenin tamamını çeviri etmenize olanak tanıyor. 40’ın üzerinde dili destekleyen uygulamayı kullanarak çeviri geçmişinizi kaydedebilir, çevirilerinizi favoriler aşağıda saklayabilirsiniz. Sesli telaffuzlara da yer veren başvuru gerçek zamanlı olarak çeviri yapabiliyor.

Yandex.Çeviri birçok durumda işimize yarasa da hedeflemek için internete ihtiyaç duyması sebebiyle yurt dışı seyahatlerinizde biraz problem yaratabilir. Uygulamanın desteklediği diller şunlar:

Azerice, Arnavutça, İngilizce, Arapça, Ermenice, Belarusça, Bulgarca, Boşnakça, Macarca, Vietnamca, Hollandaca, Yunanca, Gürcüce, Danca, İbranice, Endonezce, İzlandaca, İspanyolca, İtalyanca, Katalanca, Çince, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malayca, Maltaca, Almance, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Fince, Fransızca, Hırvatça, Çekçe, İsveççe, Estonca

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi