Yenibiris.com indir

Yenibiris.com indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yenibiris.com uygulamasıyla niteliklerimize yerinde işler bulabiliyoruz.

Yenibiris.com, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılabileceğimiz bir meslek bulma uygulaması olarak öne çıkıyor. Mobil cihazlarımızda kullanabileceğimiz bu uygulaması ile artık Yenibiris.com’a dilediğimiz yerden erişim sağlayabilme şansına sahibiz.

Bildiğiniz gibi artık iş ve işçi bulgu işlemleri daha profesyonel bir çizgide ilerlediği için bu tarz sitelerden ve platformlardan gerçekleştiriliyor. Sektörünün başarılı isimlerinden olan Yenibiris.com, 155.000’i aşan şirket ve çalışan sayısıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Kullanım üzerinden araması yapabilir, ilgimizi çeken ilanları favorilerimize alabilir veya başvuru gerçekleştirebiliriz. Dilersek kendimize meslek alarmları oluşturarak ilgilendiğimiz iş fırsatları hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle kendimize profil oluşturmamız gerekiyor. Kişisel bilgilerimizi, iş tecrübelerimizi ve fotoğrafımızı ekleyerek oluşturacağımız bu profilin olası olduğunca bbilgilendirici olması gerek. Huysuz takdirde yerinde olmamıza rağmen istediğimiz işe alınamayabiliriz.

Temiz ve kullanışlı arayüzüyle beğenimizi şampiyon Yenibiris.com, meslek arayanların mobil cihazlarında mutlaka bulunması gereken yapımlardan birisi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi