Your Magnifier indir

Your Magnifier indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Your Magnifier uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda zahmetsizce baktığınız nesneleri büyütebilirsiniz.

Your Magnifier uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir büyütücü uygulaması ve adamakıllı ücretsiz olarak sunuluyor. Böylece görmek istediğiniz ufak detaylarda gözlük veya büyüteç kullanmadan tahlil gerçekleştirebiliyorsunuz. Ne vakit nesneleri büyük gösterebilen bir cihaza gereksinim duyabileceğiniz emin olmadığı için cihazlarınızda sürekli olarak tutabileceğiniz uygulamalardan birisi diyebilirim.

Başvuru Formu çok kolay kullanılır ve basit bir arayüze sahip olduğu için tek yapmanız gereken objelere yakınlaştırmayı aktifleştirmek için varolan kaydırma çubuğunu göstermek. Kuşkusuz yakınlaştırılan nesnenin çözünürlüğü akıllı telefon ya da tabletinizdeki kameranın kalitesine göre belirlenecektir ama tatbik yakınlaştırılan nesnelerin çok daha iyi görünebilmesi için bir takım akort etme ve efektlere de sahip.

Eğer baktığınız nesneyi iyi bir şekilde görebilmek için ışık yeterli değilse, daha iyi ışıklandırma temin etmek için mobil cihazınızın flaş lambasını da kullanabiliyor. Hakiki zamanlı veya dondurulmuş yakınlaştırma seçenekleri ise ara sıra daha pozitif detaya inmenize ihtimal tanıyor.

Hakiki zamanlı yakınlaştırma özelliği epeyce hoş bir performansa sahip fakat bu özelliğin performansının cihazınızın donanım yeteneklerine ast olduğunu unutmayın. Uygulamanın ekranınızdaki yazanları değil aslında gördüğünüz nesneleri kameranız ile büyütmek için kullanıldığını da yeniden belirterek karışıklıkları önleyelim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi