Z Launcher indir

Z Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Z Launcher uygulaması doğru Android cihazlarınızdaki uygulamalarınıza çok daha seri bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Z Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde göstermek isteyebileceğiniz ücretsiz launcher uygulamalarından bir her birine ve Nokia kadar hazırlanmış olması sebebiyle epeyce ilgimizi çekti diyebilirim. Uygulamanın sade ve kavranabilir yapısı, aynı zamanda Android’in kendi sistemi üzerinde çok artı değiştirme barındırmaması baştan sona kullanırken epeyce keyif alacağınıza inanıyorum.

Esas olarak başlıca ekranınız üstünde şansın dönmesi gerçekleştiren Z Launcher, bu vesile ile sisteminizin kalanının öteki launcher uygulamalarında olduğu gibi bozulmasına engel oluyor. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken düzenlemek ve daha sonrasında bütün işi ona adamak.

Başvuru alışkanlıklarınızı öğrenmeye başlayan ve buna tarafından karşınıza uygulamalarınızı çıkaran başvuru, sabahtan, öğlen, akşam gibi ayrı zamanlarda en sık kullandığınız uygulamaları biliyor. Böylelikle o saatlerde o uygulamaları anında elinizin altına getirerek seri erişim sağlamanıza yardımcı oluyor.

Tabii ama launcherın tek özelliği bu yok. Ekranınızda dilediğiniz uygulamanın baş harfini parmağınızla çizdiğinizde, o harfi tanıyabilen tatbik, böylelikle harfe uygun uygulamaları karşınıza çıkarıyor ve yine hemencecik uygulamayı açabiliyorsunuz.

Çabuk çalışan ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan da kullanılabilen Z Launcher’ın sadelik arayanların beklentilerini karşılaması muhtemel fakat bol özelleştirilebilir launcherlar arayanlar öteki alternatiflere göz atabilirler.

Anekdot: Uygulama ülkemizde maalesef az önce aktif olarak yüklenememektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi