Zapya indir

Zapya indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zapya, cihazlar arası kablosuz dosya paylaşımına ve veri yedeklemeye müsade veren ücretsiz bir Android uygulaması.

Zapya, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve kolay bir dosya paylaşımı ve transferi uygulaması. Mobil cihazınızda yer alan uygulama, müzik, resim ve diğer verilerinizi WiFi ya da 3G bağlantısına gereksinim duymadan dilediğiniz bir cihazınızla hızlıca paylaşma imkanı sunan uygulamanın çapraz platform desteği sunması ise çok büyük olmuş diyebilirim.

Birden artı mobil aygıt kullanıyorsanız veya telefon / tabletinizdeki dosyaları bilgisayarınıza sıklıkla atan biriyseniz Zapya epeyce işinize yarayacak bir Android uygulaması. Android cihazınızdaki kullanım, müzik, resim ve videolarınızı ayrı ayrı görebileceğiniz gerçekte dilediğiniz dosyayı seri bir şekilde başka bir cihaza aktarabiliyorsunuz. Bunun için Bluetooth bağlantınızı etkinleştirmeniz yeterli oluyor.

Olağan dosya yöneticisi uygulamalarındaki gibi cihazınızdaki bütün dosyalara bakımlı bir erişim sunan Zapya’nın cihazlar arası kablosuz ve sınırsız bilgi transferi yapma seçeneği sunmasının yanında cihaz değişiminde büyük rahatlık sunan yerine koyma alma seçeneği de mevcut. Kişilerinizin, kısa mesajlarınızın, uygulamalarınızın ve medya dosyalarınızın yedeğini alabildiğiniz gibi eski cihazınızdan yeni cihazınıza transfer şansına da sahipsiniz.

Zapya, dosya transfer ederken kablo karmaşasından kurtarmasıyla, sınırsız ve yüksek hızda dosya transferine müsade vermesiyle, cihazdaki tüm dosyaları kategoriler halinde göstermesiyle, eski cihazdan yeni cihaza geçiş yapanlar için yedekleme seçeneği sunmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. Ücretsiz olmasıyla bir denenmeye hak ediyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi