ZaZaRemote indir

ZaZaRemote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZaZaRemote uygulaması tamamen Android cihazlarınızı kullanarak evinizdeki elektronik eşyaların hepsini denetim edebiliyorsunuz.

ZaZaRemote uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının evlerinde yer alan tüm kızılötesi kumandaya sahip cihazlarını mobil cihazlarını kullanarak kontrol olabilmek için sahip olmaları gereken ücretsiz araçlar aralarında yer alıyor. Özellikle cihazınıza ait uzakta kumandanın bozulması halinde ivedi durumlarda kullanabileceğiniz gibi dostlarınıza ve ailenize minik şakalar yapmak için de kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın epeyce sade ve kavranabilir bir arayüzü bulunuyor. Bu arayüzü kullanarak desteklenen bütün cihazların az kalsın tüm fonksiyonlarından faydalanabiliyor ve mobil cihazınızı bir kumanda olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ama bu işlevi başarıyla göstermek için zeki telefonunuzda bir infrared vericisinin olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Gerçekte bütün 6000 adet ayrı firmanın 8000’den pozitif uzak kumandasına dair bir veritabanı bulunuyor. Bu veritabanı doğruca az kalsın dünyada üretilmiş tüm popüler cihazların teftiş imkanına erişebiliyorsunuz. Varolan toplam komutların sayısı ise yüz binlerle ölçülüyor ve bu durumun uygulamayı oldukça yetkin bir ayla getirdiğini söyleyebilirim. bununla beraber bu kodların internetsiz bir şekilde de kullanılabilmeleri doğru uzaktan kumandanızı yaratmak için illa fakat internete bağlı olmak zorunda da değilsiniz.

Televizyon, müzik seti, DVD, klima, uydu, kamera ve aklınıza gelebilecek az daha bütün konut elektronik eşyalarını teftiş edebilen uygulama, böylelikle tek bir telefonu kullanarak bütün konut eşyalarına hakim olmanıza tezgâhtar olabiliyor. Yeni bir kumanda uygulaması arayanların en iyi seçeneklerden bir adam başına olan ZaZaRemote’a göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi