ZERO Share indir

ZERO Share indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZERO Share doğruca mobil cihazlar arası data transfer etme işlemlerimizi zahmetsizce gerçekleştirebiliyoruz.

ZERO Share, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere planlanmış kapsamlı ve pratik bir dosya aktarma etme uygulaması olarak çalışıyor. Ayrıntılarıyla bedava olarak kullanabileceğimiz bu uygulama doğru Android işletim sistemine sahip olan cihazlar arasında dosya transferi yapabiliyoruz.

Uygulamanın en kayda değer özellikleri arasında minik boyutu (1 MB) ve transfer işlemlerini olası olduğunca kısa sürede tamamlayabilmesi yer alıyor. Şüphesiz bu vakit dosyaların boyutuna kadar değişkenlik gösterecektir ama başvuru bu süreyi minimumda tutuyor. Dilekçe internet kullanmadığı için ne WiFi ne de 3G’ye ihtiyaç duymuyoruz.

ZERO Share bir uçtan bir uca resim, video, müzik, ses dosyası, evrak ayırt etmeden tüm veri formatlarını saniyeler içerisinde gönderebilme şansına sahibiz. Hatta cihazımızda yer alan medya dosyalarını zeki TV’ye bağlanarak oynatma işlemini bile yapabiliyoruz.

Dilekçe üzerinden dosya aktarma olabilmek için transfer işlemi esnasında ekranda beliren QR kodu kullanmamız gerekiyor. Uygulamanın kendi QR kod okuyucusu ile birlikte geldiğini de belirtmeden geçmeyelim.

çoğu kez dosya ve belge paylaşmak durumunda kalıyorsanız ZERO Share işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi