Zip Viewer indir

Zip Viewer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya sıkıştırma uygulamasıdır.

Bazen internetten Android cihazlarınıza dosya indirmeniz gerekebiliyor. Eğer bu dosya sıkıştırılmış herhangi bir formatta olursa, cihazınız bunu kendisi açamıyor. Bunun için de tezgâhtar bir uygulamaya gereklilik duyuyorsunuz.

Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz faydalı uygulamalardan bir tanesine de Zip Viewer. Zip Viewer, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip sıkıştırılmış dosya açılmak için kullanabileceğiniz elverişli bir başvuru.

Kolay arayüzü ile de hiç can sıkıntısı yaşamadan kullanabileceğiniz Zip Viewer 1 milyondan fazla indirilmeyle marketlerdeki en iyi zip uygulamalarından birisi haline gelmiş durumda.

Uygulama ile zip dosyalarını direk olarak mail kutunuzdan ya da web tarayıcınızdan açabilme şansına sahipsiniz. Hem dilekçe içerisindeki tarayıcıyı kullanarak zihin kartınız içerisinde arama yapabilirsiniz.

Uygulama  Zip, Gzip , BZip2, Tar, Tgz, ar, arj, cpio, lzma, xz ve 7zip uzantısına sahip tüm dosyaları açabiliyor. Eğer siz de bu amaçla göstermek üzere bir başvuru arıyorsanız, Zip Viewer’ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi