ZPN Connect VPN indir

ZPN Connect VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZPN Connect VPN, bütün Android mobil cihaz sahiplerinin rahatlıkla kullanarak internet üzerinde özgürce gezip istediklere sitelere girebileceği başarılı bir VPN uygulaması.

ZPN Connect VPN, tamamen bedava olmasa da ücretsiz sayılabilecek popüler ve güvenilir VPN uygulamalarından bir tanesi. Kullanıcılara aylık 3 GB internet başvuru hakkını bedava olarak sunan ZPN, internet bağlantınızın güvenli ve özel olmasını sağlıyor.

Herhangi bir ödeme yapmadan durmadan kullanabileceğiniz ZPN Connect uygulamasının fiyatlandırma seçenekleri ise öteki VPN servislerine kadar azıcık daha değişik. Tek kullanıcı ile aylık 50 GB 4 Dolar, 2 kullanıcı ile aylık 150 GB 5 Dolar ve 3 kullanıcı ile aylık 250 GB uygulama 7 Dolar. Epeyce uygun fiyatlara sahip olan ZPN VPN servisini, uyumlu kullanabileceğiniz bir VPN uygulaması arıyorsanız şüphesiz öğüt ediyorum.

Kullanımı fazla kolay olmasına rağmen arayüzü biraz pozitif sade ve kolay olarak geliştirilmiş. Fakat bu sayede pek fazla mbil cihaz kullanıcısı tecrübesi olmamasına rağmen, uygulamayı rahatlıkla kullanabiliyor. Ülkemizde yasaklanan tüm sitelere girebilme imkanı bulacağınız uygulamayı derhal ücretsiz olarak indirip kendinize bir dakika içerisinde bir hesap oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer VPN ile fazla pozitif işim yok fakat ahenkli ihtiyacım oluyor diyorsanız, herhangi bir aylık aidat ödemeden size sunulan 3 GB ücretsiz başvuru hakkı ile yetinebilirsiniz diye düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi