10AppsManager

10AppsManager

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
53 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

10AppsManager uygulaması ile Windows 10’da yerleşik olarak bulunan Windows Mağaza uygulamalarını silebilir ve her yerde yükleyebilirsiniz.

10AppsManager uygulaması ile Windows 10’da yerleşik olarak bulunan Windows Mağaza uygulamalarını silebilir ve tekrar yükleyebilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemi, evvelden yüklenmiş birçok uygulamayla birlikte geliyor. Bu uygulamaların bazıları işimize yarıyor olsa bile, büyük bir çoğunluğu patavatsız yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor. Alışılagelmiş yollarla kaldırılamayan bu uygulamaları, 10AppsManager adlı bedava yazılım doğruca tek bir dokunuşla kaldırabiliyor ve tekrar yükleyebiliyorsunuz.

Montaj gerektirmeyen ve epeyce ufak bir boyuta sahip olan 10AppsManager uygulamasını indirdikten sonra çalıştırıp, silmek istediğiniz uygulamaya tıklamanız tatmin edici oluyor. Eğer tüm uygulamaları silmek isterseniz sağ alttaki Remove All butonunu kullanabilir, uygulamaları bitmiş atfetmek için de Reinstall butonuna tıklayabilirsiniz. 10AppsManager ile kaldırabileceğiniz uygulamalardan bir kısmı şu şekilde:

3D Builder, Alarm, Hesap Makinesi, Kamera, Haritalar, Mesajlaşma, Filmler ve TV, Müzik, Haberler, Fotoğraflar, Solitaire, Hava Durumu, Gezi, Xbox.

İndir

53 kez indirildi