1Password Reader indir

1Password Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kullanıcı adınızı, parolalarınızı, diğer hesap bilgilerinizi, klasörlerinizi ve depolama alanlarındaki dosyalarınızı erişim için zorunlu bilgileri saklar ve otomatik olarak sizin yerinize doldurmanızı sağlayan emniyet programıdır

Her seferinde bir websitesine ya da servise kayıt olurken şifrenizi anımsamak için benzer şifreyi mi kullanmak durumunda kalıyorsunuz. 1Password uygulaması sizi bu durumdan kurtaran bir şifre kayıt ve yönetim uygulamasıdır. Girdiğiniz kullanıcı adı ve parolaları tescil altına almakta ve sizin istediğiniz vakit hatırlatıcısı yardımıyla ilgili antre formunu kendisi doldurmaktadır.

Genel Özellikleri:

1 milyon kullanıcı kadar kullanılmaktadır. 30günlük test sürümüdür. Dropbox ile senkronize çalışabilir. Bu özelliği kullanabilmeniz için başta masaüstü bilgisayarınıza Dropbox programını kurmanız gerekmektedir. Kullanıcı adları ve parolları otomatik hatırlar. Bireysel cüzdanınız olarak kullanabilirsiniz. SD kart veya depolama servisinde bulunan dosyalarınıza erişim için parola koymanıza yardımcı olur. Tüm platformlarda çalışır. Windows, Mac, Android, iOS ile senkronize olarak tüm kayıtları karşılıklı hesabınızdan yönetebilmenizi sağlar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi