1PrivacyProtection indir

1PrivacyProtection indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarda ve internette gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri temizlemenize ihtimal sağlayan bu program ile kişisel güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Emniyet çağımızın en manâlı unsurları aralarında yer alıyor. İnternet her ne kadar yararlı olsa da bu ortamda var olan cümbür cemaat temiz kalpli değil.

1PrivacyProtection kullanıcıların güvenlik ile ilgili endişelerini onarmak için planlanmış zinde bir kişisel gizliliği koruma programıdır. Ücretsi olarak deneyebileceğiniz bu program ile bütün dijital izlerinizi güvene alabilirsiniz.

Çoğu ayrı arabulucu aynı programda birleştiren 1PrivacyProtection’da son derece basit kavranabilir bir arayüz hizmet vermektedir. Status bölümünde bilgisayar ve tarayıcı durumlarınızı denetleme edebilir, browser history kısmında ise tarayıcı geçmişinize göz atabilirsiniz. Ayarlar bölümünden kişisel düzenlemelerinizi yapabileceğiniz bu program ile özellikle çevrimiçi aktivitelerinizi üçüncü kişilerin erişiminden koruyabilirsiniz.

Program Internet Explorer, Firefox ve Chrom tarayıcıları üzerinde güvenle kullanılabilir. Geçmişte yaptığınız tüm gezintileri ve aktiviteleri tek bir tıkla geri dönüştürülemeyecek şekilde temizleyebilirsiniz. Yanlış ellere geçmeleri halinde bireysel güvenliğinizi tehlikeye atabilecek bilgilerinizi gizlemek için güvenilir bir yazılım arıyorsanız 1PrivacyProtection’ı denemenizi nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi