2014 ÖSYM Tercih Kılavuzu indir

2014 ÖSYM Tercih Kılavuzu indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Üniversite öğrenimine hazırlanan öğrencilerin heyecanla bekledikleri 2014 ÖSYM Seçim Kılavuzu sonunda çıktı.

Beklenen gün geldi ve binlerce öğrencinin hazır oldukları maratonun sonuçları açıklandı. Üniversite taban ve tavan puanları belirlendikten sonra LYS 2014 tercih dönemi de hem eğitim planına karar verecek öğrencileri, ayrıca de onlara destek olan aileleri tamamen heyecanlandırmaya başladı. Bir yanlamasına gelecek hayalleri kuran, öte taraftan okumak istedikleri üniversiteler hakkındaki detayları özenle inceleyen öğrenciler bundan böyle lahza itibariyle 2014 ÖSYM Seçim Kılavuzu’na ulaşabiliyorlar.

Üniversite’de okunayacak öğrenciler için oldukça kayda değer olan bu kılavuz baştan sona ÖSYM’nin paylaşmış olduğu resmi verilere dayanarak en sürekli sonuçlara ulaşmak olası. Bir bakıma, bu sene sınava katılmış olan bütün öğrencilerin yol haritası olan 2014 ÖSYM Tercih Kılavuzu baştan sona puan sıralamalarında ve yüzdelik dilime kadar sürekli tercihler yapabilmeniz mümkün olacak. 2014/2015 eğitim yılında üniversite hayatına başlayacak olan öğrencileri adaylarına bol baht diliyoruz.

LYS sonuçlarına henüz ulaşamamış olanlar burayı tıklayarak sonuçlarına ulaşabilir. 2014 ÖSYM Tercih Kılavuzu için yukarıdaki yeşil butonu tıklayınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi