360 Internet Security indir

360 Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

360 Internet Security ile bilgisayarınıza korkutma edebilecek en son tehlikelere karşısında 360 derecelik koruma sizinle.

Anekdot: Programın adı üreticisi göre 360 Total Security olarak değiştirilmiştir. Aşağı bulunan bağlantı yardımıyla 360 Total Security’e ulaşabilirsiniz.

360 Total Security 360 Total Security 360 Total Security ile bilgisayarınızı virüslere karşısında koruyabilir, performansını artırabilirsiniz İndir
360 Total Security 360 Total Security 360 Total Security ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir Mac anitivirüs yazılımıdır İndir

360 Internet Security sisteminizi geniş bir yelpazede koruyabilmek ve kötü amaçlı yazılımları sisteminizden uzakta yakalamak için tasarlanmış kuvvetli bir güvenlik çözümüdür.

Çoklu arama motoru baştan sona reel zamanlı olarak kesintisiz bilgisayarınızı tarayan 360 Intenet Security, bilgisayarınıza izinsiz erişim girişimlerini engeller ve tehditleri yayılmadan algılayarak değil eder.

Programın arayüzü epeyce sade ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Gerçekleştirmek istediğiniz tüm tarama işlemlerine ve ayarlara zahmetsizce programın kullanıcı arayüzü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sisteminizi zararlı yazılımlardan, virüslerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeden korumak için kullanabileceğiniz reel zamanlı bir antivirüs programına ihtiyaç duyuyorsanız, 360 Internet Security adlı ücretsiz yazılımı denemenizi öneririm.

360 Internet Security Özellikleri:

Seri virüs idrak ve silme Birçok antivirüs motorunu taşıyan gerçek zamanlı kalkan Tehlikesiz internet dolaşımı sesonları baştan sona, çevrimiçi gizliliğinizi koruma

 

 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi