360 TurboVPN indir

360 TurboVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

360 TurboVPN bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir VPN yazılımıdır

360 TurboVPN eğer internet üzerinde gezinti yaparken kişisel bilgilerinizin çalınmasını alıkoymak isterseniz kullanabileceğiniz bir yasaklı sitelere giriş programı.

360 Total Security gibi yazılımlarıyla tanıdığımız Qihoo 360 firması göre kullanıcıların hizmetine sunulan bu VPN programı pratik bir şekilde engelli sitelere giriş yapabilmemize asistan olurken çevrimiçi güvenliğimizi de sağlamakta. Normalde internette gezinti yaparken IP adresimiz çalınabiliyor. IP adresimiz kullanılarak konum gibi bilgilerimiz elde edilebiliyor. Bunun yanına internet üzerindeki data trafiğimiz de izleniyor ve bu trafiğin içinde bulunan alıngan bilgiler çalınabiliyor. İşte 360 TurboVPN bir uçtan bir uca bu nesil tehlikelere karşı tedbir alabiliyorsunuz.

360 TurboVPN temel olarak internet trafiğimizi başka bir bilgisayar üstüne yönlendiriyor ve internete bu uzaktaki bilgisayardan ağlanıyormuş gibi gezinti yapıyoruz. Bu sayede kendi bilgisayarımızdaki bilgiler çalınmıyor. IP adresimiz internet sitelerine ve servislerine ayrı bir IP adresiymiş gibi görünüyor.

360 TurboVPN ile coğrafi kısıtlamalara sahip olan servislere erişebilir, sansürlenen siteleri ziyaret edebilirsiniz. Programın indireceğiniz versiyonu 500 MB bilgi trafiği limitine sahip. Bu limitten yükseğini kullanabilmek için üyelik satın almanız gerekiyor. 360 TurboVPN’i kullanabilmek için e-posta adresinizle kendinize bir hesap yaratıyorsunuz ve e-postanıza gelen düzeltme kodunu kullanarak programı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi
Etiketler: , , , ,