5translate indir

5translate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

5translate, dilediğiniz bir tanıdık olmayan kelimenin anlamını sesinizi kullanarak, el yazınızla ya da fotoğrafını çekerek öğrenebileceğiniz bir tercüme uygulaması.

5translate, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz çeviri uygulamalarından biri ve sunduğu özellikler ile kendimce en iyisi.

Aralarında Türkçenin de bulunduğu 91 dilde ister sözcük isterseniz de tümce çevirisi yapabileceğiniz uygulama, basit kullanımlı, çağdaş ve sade tasarımlı arayüzünün yanına özellikleri ile öne çıkıyor. Çevirileri birkaç farklı şekilde yapabiliyorsunuz. İster sesinizi kullanarak, ister yazarak, isterseniz de resim çekerek anlamını bilmediğiniz kelimeyi derhal öğrenebiliyorsunuz.

Windows platformunda tabletlerle de düzenli bir çok tercüme uygulaması bulunuyor. Oysa 5translate gibi keza el yazınızı kullanarak, hem fotoğraf çekerek, ayrıca de alışılmış metin girişi yaparak çeviri yapabileceğiniz ve de pak arayüzlü çeviri uygulaması bulmanız güç hatta karşılaşmadığımı söyleyebilirim.

5translate Özellikleri:

91 dil arasında tercüme yapma (Türkçe dahil) Sözlük desteği Yazarak, resim çekerek, el yazısı ile tercüme imkanı Çevirileri kaydedebilme Cortana desteği (Şu an için mobilde kullanılabiliyor.)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi