7+ Taskbar Tweaker indir

7+ Taskbar Tweaker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

7+ Taskbar Tweaker tahsis çubuğunda değişiklikler yapmanıza olanak tanıyan bir programdır

7+ Taskbar Tweaker kullanıcılara Windows görev çubuğu üzerinde çok sayıda değişim yapabilme imkanı veren ve tamamen Türkçe arayüze sahip olan elverişli bir program.

Bilgisayarlarınıza tamamen bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir tahsis çubuğu kişiselleştirme programı olan 7+ Taskbar Tweaker, içinde yüzlerce öbür seçenek barındırıyor. 7+ Taskbar Tweaker ile farenizin sağ, orta ve sol tuşlarıyla atama çubuğunuza tıkladığınızda ne olacağını belirleyebiliyorsunuz. Tayin çubuğu simgelerine sağ tıkladığınızda alışılmış Windows dosya gezgini menülerinin açılmasını sağlayabilir, tayin çubuğu üzerine çift tıkladığınızda ödev yöneticisinin açılmasını, masaüstünün gösterilmesini ya da bilgisayar sesinin kapatılıp açılmasını sağlayabilirsiniz.

7+ Taskbar Tweaker tayin çubuğu simgeleri tek ya da çift tıklamayla açılacak şekilde ayarlamanızı sağlıyor. Farenizin tekerliğini sesi yükseltip kısmak ya da açık pencereler aralarında geçiş yerine getirmek için kullanabiliyor, başlat düğmesini gizleyebiliyorsunuz.

Programın gelişmiş ayarlarını kullanarak tayin çubuğu simgeleri büyütme ve atama çubuğu simgeleri değerini düşürme gibi şartların değişmesi yapabilirsiniz.

Çalışırken bilgisayarınızı yormayan 7+ Taskbar Tweaker bilgisayarınızın açılışıyla birlikte çalışacak şekilde ayarlanabiliyor. Programın özellikleri bu videoda özetlenmekte:

ARTILAR

Küçük dosya boyutu

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava

Türkçe desteği

Pratik başvuru formu

Çoğu bambaşka atama çubuğu kişiselleştirme seçeneği

Düşük sistem yükü

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi