8K Player indir

8K Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

8K Player ile ultra HD çözünürlüklü videolarınızı kayıpsız bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

8K Player, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir video oynatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Benzerlerine tarafından daha kuvvetli özelliklere sahip olan 8K Player ile 8K çözünürlüğüne kadar videolar açabiliyorsunuz.

Gelişmiş bir video oynatıcı olarak uyarı çeken 8K Player, mükemmel izleme deneyimi sunan bir oynatıcıdır. Oynatıcı ile AVCHD, FLAC, AAC, MP3, OGG, WAV, WMA, DVD, H.265 / 264, MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, M4V, ASF, VOB ve MTS gibi bütün formatların videolarını açabiliyorsunuz. Eşsiz bir tecrübe sunan 8K Player ile 7+1 ses sistemlerinizden de içten sesler alabiliyorsunuz. İhtiyacınız olacak tüm özelliklere sahip olan oynatıcı ile izlediğiniz videoların veya filmlerin ekran görüntülerini alabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Döngü moduna da sahip olan oynatıcı ile aradaki geçişleri hissetmeden videoları başa sarabiliyorsunuz. Ücretsiz sürümünü indirebileceğiniz programın bütün sürümünü göstermek için ise 36 dolar ödemeniz gerekiyor.

Başloı başına bir sinema sistemi kurmanıza asistan olan 8K Player ile 1080, 2K, 4K, 5K ve 8K çözünürlüklere sahip videoları gizli bir şekilde oynatabiliyorsunuz. Kolay bir kullanıma ve arayüze sahip olan oynatıcı minimal boyutlarıyla da artı yer kaplamıyor. Anlatılamayacak daha o kadar fazla özelliğe sahip olan bu harika oynatıcının mutlaka bilgisayarlarınızda yer alması gerekiyor.

8K Player’ı bedava olarak deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi