ABB Trafik indir

ABB Trafik indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ABB Trafik, Ankara’nın trafik durumunu hemen olan olarak peşine düşüp takip edebileceğiniz devlete ait bir tatbik.

ABB Trafik, Ankara’da yaşıyorsanız kesinlikle Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda bulunması gereken bir trafik durum uygulaması. Gün içerisinde trafiğin ne değin yoğun olduğunu bir de canlı olarak gösteren dilekçe gideceğiniz yere ulaşmanızda da muavin oluyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi BENLIK Genel Müdürlüğü kadar bedava sunulan ABB Trafik uygulaması özellikle arabanız varsa epeyce işinize yarayacak bir başvuru formu diyebilirim. Hafta sonu sevdiklerinizle bir yerlere gitmek istediğinizde trafiğin ne denli canlı olduğunu bu kullanım ile görebiliyorsunuz. En güzeli de yalnızca harita üzeri üzerinden yok, farklı noktalara yerleştirilmiş trafik kameralarından canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

Güzergahınız üzerinde kazı vb. yol çalışması olup olmadığını da gösterebilen ABB Trafik uygulamasında yol tarifi almanız da mümkün. Gideceğiniz yere en kısa yoldan nasıl varacağınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken adres satırına adresi girmek oluyor. (Konumuz otomatik olarak algılanıyor.)

ABB Trafik uygulaması, toplu taşıma araçlarını kullananlara da seçenekler sunuyor. Kaç numaralı otobüsün nereden geçtiğini, ne değin mesafe ve ne değin süre yol kat ettiğini Otobüs Hatları sayfasından rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

ABB Trafik, özellikle hafta sonunu haricen geçirenler için harika bir trafik uygulaması. Trafiğin durumunu yerinizden kalkmadan bildiğinizden trafiğe çıktığınızda sürprizlerle tesadüf riskinizi en üye indiriyorsunuz.

ABB Trafik Özellikleri:

Trafik yoğunluğu haritası (Trafik yoğunluğu renklerle gösteriliyor.) Canlı kameralar (Emin noktalarda trafiği canlı olarak izleyebiliyorsunuz.) Yol bilgileri, yol çalışma bilgileri (Nerelerde kazı, onarım ve bakım var görebiliyorsunuz.) Otobüs hatları (Bulunduğunuz duraktan kaç numaralı otobüsler geçtiğini öğrenebiliyorsunuz.) Rota tespit (Bulunduğunuz konumdan varacağınız yer aralarında rota çiziliyor, rahatlıkla varacağınız yere varıyorsunuz.) Adres arama (Ayrıntılı adres arama en ince ayrıntısına kadar yabancısı olduğunuz şehirde oldukça işinize yarayacak.)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi