acdONE Antivirus + Total Security indir

acdONE Antivirus + Total Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

acdONE Antivirus + Total Security size ve ailenize banka, alışveriş, meslek, oyun sitelerinde ve sosyal ağlarda çevrim içi şekilde endişelenmeden gezinme olanağı verir.

acdONE Antivirus + Total Security size ve ailenize banka, alışveriş, meslek, oyun sitelerinde ve sosyal ağlarda çevrim içi şekilde endişelenmeden gezinme olanağı verir. acdONE ile bilgisayarınızın her türlü virüsten bugün geçerli olan en iyi anti-virüs teknolojisi ve ebeveyn kontrolü ile korunduğundan emin olursunuz.

acdONE, bulut tabanlı hizmetlere ilave olarak, diğer anti-virüs yazılımlarının belirleyemediği e-tehditleri durdurmak için canlı ve sanal tutum tabanlı algılamadan yararlanır.

özellikleri:

Faal virüs kontrolü:  acdONE, yeni ve bilinmeyen virüsleri saptamak için çalışırken ekranda her işlem davranışını görüntüler Kurtarma modu: acdONE bilgisayarınızı temizlemek ve iyileştirmek için tehlikesiz bir alanda bitmiş başlatır. Sanallaştırılmış tarayıcı: Web tabanlı tehditleri devre dışı ayrılmak için tarayıcınızı işletim sisteminden izole eder. Antispam: Gelen kutunuza istenmeyen e-postaların ulaşmasını engeller. İki yönü olan güvenlik duvarı: İnternet bağlantılarınızı görüntüler ve yabancıların Wi-Fi bağlantınıza erişmesini engeller.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi