Active@ KillDisk indir

[email protected] KillDisk indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sabit diskinizdeki verilerin hiçbir şekilde geri getirilmemesini sağlayarak tehlikesiz bir şekilde format işlemi yerine getirmek istiyorsanız email protected KillDisk aradığınız çözümü size ücretsiz ve profesyonel şekillerde sunabilen enerjik bir

email protected KillDisk hard disk silme yazılımı Windows ve DOS aşağıda çalışabilen, sabit diskler üzerindeki verileri adamakıllı ortadan kaldıracak şekilde silme ve format işlemi gerçekleştirmenize tezgâhtar olan güçlü ve işlevsel bir güvenlik programıdır.

İleride hard diskiniz üzerindeki verilerin başkaları tarafından disk kurtarma ve dosya geri getirme gibi işlemlerin arkasından ele geçirilmesini engellemek amacıyla geliştirilmiş olan program, şifreleme ve parçalama işlemleri gerçekleştirerek güvenli dosya silme işlemi yapabileceğiniz ücretsiz bir vasıta. Hem bu yazılımın daha pozitif nitelik ve seçenek sunan profesyonel bir sürüme de bulunuyor.

FDISK, FORMAT yöntemleri ve araçları ya da standart DELETE dosya silme işlemi ile gerçekleştirdiğiniz bilgi kaldırma komutlarının ardından daima silinen dosyaların geri getirebilme ihtimali bulunmaktadır. Ama email protected KillDisk kullandığı 17 farklı şifreleme methodu ile gerçekleştirdiği veri silme işleminin ardından dosyaları hiçbir şekilde geri getirilmeyecek ayla getirerek verilerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

ABD Savunma Bakanlığı tarafından da onaylanmış ve kullanılmış olan email protected KillDisk yazılımı 17 ülke emniyet standartına verdiği destekle keza temizleme hem de tamamen ortadan kaldırma işlemleri için en tehlikesiz çözüm araçlarından biri konumundadır.

Güvenlik Standartları:

Bruce Schneier’s algorithm Canadian OPS-II DoD 5220.22 M Gutmann’s algorithm German VSITR HMG IS5 Baseline HMG IS5 Enhanced Navso P-5329-26 (RL) Navso P-5329-26 (MFM) NCSC-TG-025 Russian GOST p50739-95 US Army AR380-19 FIKIR Air Force 5020 One-pass zeros method One-pass random characters method User defined method (user’s pattern and specified number of passes) User-defined number of passes (up to 99)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi