Ad-Aware AdBlocker indir

Ad-Aware AdBlocker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ad-Aware AdBlocker ile tarayıcınızdaki ve videolardaki reklamları engelleyebilirsiniz

ANEKDOT: Isim-Aware AdBlocker yazılımı yayından kaldırılmıştır, böylece yazılımı indirebilmek muhtemel değildir. Aynı kategori altındaki aynı yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/guvenlik/internet-guvenligi/

Ad-Aware AdBlocker kullanıcılara reklam kaldırma konusunda muavin olan ücretsiz bir reklam müdahale etme programıdır. 

Isim-Aware güvencesini arkaasına bölge program baştan sona asap bozucu nitelikte olan reklamlardan kurtulabilmekteyiz. İnternet tarayıcılarımızda internet üstünde gezinti yaparken bambaşka sitelerde sayfanın herhangi bir yerine tıkladığımızda açılan reklam pencereleri gezintimizi bölmekte, internetimizi yavaşlatmakta ve keyfimizi kaçırmaktadır. Bunun yanında kapatılamayan ve ses çalan reklamlar da internet gezintilerimizi baltalamaktadır. Hele oysa sistemimizin ekipman özellikleri yüksek değilse ve netbook gibi cihazlarda internete giriyorsak bu reklamlar katlanılamayacak boyutlara gelmektedir.

İşte Isim-Aware AdBlocker bu alıcı problemleri iyice bedava olarak çözmenize olanak veriyor. Tek bir tıklama yardımıyla bu reklamları devredışı bırakabilen program epeyce pratik bir dilekçe da sunuyor. Programı kullanabilmek için bilgisayarınıza yüklemeniz tatmin edici olmaktadır.

Isim-Aware AdBlocker’ın en hoş özelliklerinden biri video reklamı müdahale etme özelliğidir. YouTube, Vimeo gibi video sitelerinde seyrettiğiniz videoların arasına sıkıştırılan bu videolar internet bağlantımızın kotasından yemekte ve video izleme keyfimizi kaçırmaktadır. Ad-Aware AdBlocker doğruca bu reklamları da devre dışı bırakabilmekteyiz.

Ad-Aware AdBlocker en yaygın kullanılan internet tarayıcıları olan Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer’ı desteklemektedir. Program kurulum sonunda açık olan tarayıcı pencerelerinizi otomatik olarak kapatır ve reklam engelleme işlemine başlar. Kurulum bitmeden çalışmalarınızı kaydedip açık tarayıcılarıızı kapatmanızı tavsiye ederiz.

ARTILAR

Pratik Başvuru

Video reklamlarını müdahale etme özelliği

Ayrıntılarıyla ücretsiz

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

13 kez indirildi