Ad-Aware Free Antivirus+ indir

Ad-Aware Free Antivirus+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ad-Aware Free Antivirus+, bilgisayar kullanıcılarını tüm sanal tehditlere karşı koruyan güvenilir bir antivirus ve casus yazılımlara karşı koruma programıdır.

Ad-Aware Free Antivirus+, gelişmiş casus yazılım müdahale etme özelliğini dinç bir antivirus programıyla birleştirerek kullanıcılara sunan ve kullanıcıları her türlü sanal tehdide aleyhinde koruyan epeyce başarılı bir emniyet programıdır. İki farklı özelliği tek program içerisinde birleştiren yazılım, bu sayede kullanıcıları truva atları, arayıcılar, rootkitler, botlar ve korsan eylemlere karşı korumaktadır.

Antivirus modülü en popüler virüs tehditlerine karşısında algı ve arıtma işlemlerini gerçekleştirirken, ajan yazılım modülüyse siber saldırılara karşı kullanıcıları koruyarak bireysel verilerinizin güvenliğini sağlar.

güvenli olmayan indirmeleri engelleyen, e-posta tehditlerini algılayan, sosyal medya hesaplarınız için şifrelerinizi saklayan ve ağ bağlantınızı kontrol eden Isim-Aware Free Antivirus+, bütün teşekküllü bir emniyet çözümünü kullanıcılarına sunar.

Epeyce kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kavranabilir ve kullanılabilir. Seri, tam ve özel tarama seçeneklerinden istediğinizi kullanarak bilgisayarınızı tehditlere aleyhinde kolayca tarayabilirsiniz.

Seri tarama fonksiyonu tamamen sisteminiz üzerinde yüksek tartı taşıyan bölümleri tarayabilir. Tam tarama fonksiyonu baştan sona sisteminizi derinlemesine tarayabilir. Özel arama fonksiyonu doğruca de sisteminizin istediğiniz bölümlerini tarayabilirsiniz.

Tarama işlemleri sonrasında Isim-Aware Free Antivirus+ eğer bir korkutma tespit ederse, bulunan tehditle ilgili karantinaya alma işlemi, silme işlemi, es geçme işlemi veya müsade verme işlemlerinden herhangi birini uygulayabilirsiniz. İsterseniz zamanlanmış tarama seçeneğini kullanarak, belirlediğiniz zaman aralıklarında sisteminizi her türlü tehdide karşısında tarayabilirsiniz.

Oyun modu bir uçtan bir uca arka planda çalışan gürültüsüz bir korumaya sahip olabilirsiniz ve oyun modundayken Ad-Aware bildirimlerinden herhangi biriyle karşılaşmazsınız. Bu noktada meraklanmanıza lüzum yok, çünkü antivirus motoru arkadaki planda sessizce çalışmaya ve bilgisayarınızı korumaya devam edecektir.

Sistem kaynaklarını orta seviyede kullanan Isim-Aware Free Antivirus+ ile tarama yaptığınız zamanlarda arka planda diğer bir başvuru formu çalıştırmak sisteminizi epeyce zorlayabilir. böylece özel tarama işlemleri sırasında bambaşka uygulamalar üzerinde çalışmamak fazla daha verimli ve hızlı bir taramanın önünü açacaktır. Son sürümüyle birlikte Türkçe dil desteğine de sahip olan program, bundan böyle yabancı dili olmayan Türk kullanıcılar kadar da rahatlıkla kullanılabilecek.

neticede Ad-Aware Free Antivirus+ bir antivirus yazılımından çok daha fazlasına gereklilik duyan kullanıcıların birincil tercihleri arasında yer almaktadır. Algı ve silme işlemlerini arka planda gerçekleştiren program, bütün kullanıcılar için etkin bir güvenlik çözümü sunar. Tüm bu anlattığım nedenlerden nedeniyle kullanıcılarımıza Isim-Aware Free Antivirus+’ü nasihat ediyorum.

Not: Programı bedava olarak kullanabilmek için kendinize ait olan bir e-posta hesabıyla kayıt olarak, e-posta adresinize gelen ürün anahtarını etkinleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca program kurulumu sırasında karşınıza gelen üçüncü parti yazılımlara ait montaj tekliflerine uyarı etmenizi öneririz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Bu program için hazırladığımız Ad-Aware Free Antivirus+ özel sayfasını da incelemeyi unutmayın.

ARTILAR

Oyun modu

Sessiz alıştırma modu

Kullanışlı, yenilenen bir arayüz

Otomatik ve gürültüsüz güncellemeler

Ücretsiz

EKSİLER

Araç çubuğu aracılığıyla URL kontrolü ve kimlik hırsızlığı önleme

Reklamlı

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi