Ad-Aware Game Edition indir

Ad-Aware Game Edition indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ad-Aware’in yapımcısı Lavasoft göre geliştirilen Ad-Aware Game Edition, oyun severleri fena niyetli bütün yazılımlardan korurken sistemi yavaşlatmaz ve oyun performansını düşürmez. Program atari dönemini hatırlatan eğlenceli arayüz

Son dönemde oyun severleri gaye bölge tehditlerin %600’lere dek büyük oranlarla artma gösterdiğini saptayan Lavasoft yapımcıları, takdir görebilen yazılımları Ad-Aware’in oyun severler için geliştirilmiş versiyonu Isim-Aware Game Edition‘ı piyasaya sürdü. Arayüz tasarımında da oyun severleri düşünen firma tüm oyun severlerin hoşlanacağı ve eski atari günlerine döneceği retro bir dizaynla programı daha da eğlenceli ülkü getirmiş.

Oyun severleri en büyük tehlikeler kullanıcı adı ve şifre girişlerinde bekliyor. Hesabı çalınan ve hacklenen o kadar çok kullanıcıyı koruma amacıyla geliştirilen Isim-Aware Game Edition, sanal dünyanın tehlikelerini bilgisayarınızdan uzaktan tutacak. Virüs, spyware, trojan, rootkit, hijacker, keylogger gibi öyle fazla tehlikeyi bilgisayarınızdan uzat tutacak program, sistemini yavaşlatmak istemeyen oyun severler için iyi bir seçenek olacak.

Özellikleri:
Anti-virüs ve anti-spyware dahil tüm fena yazılımlara karşısında koruma: Virüs, spyware, trojan, rootkit, hijacker, keylogger ve diğerleri.“Do Anekdot Disturb Mode” Özelliği: Bu bilhassa bilgisayarınızda ister oyun oynayın ister film izleyin sisteminizin arka planında çalışan her türlü programın dikkat ve mesajları bloke edilir.Minimum Sistem Gereksinimi: Program bilgisayar kaynaklarını en az düzeyde kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatmaz.Canlı Peşine Düşüp Takip: Program zararlı IP adreslerini kara listesine alarak bloke eder.Ajanda: Programın ajandasını kullanarak istenilen zamanda otomatik tarama başlatabilir, zamanı ve kaynakları optimize edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi