Ad-Aware Pro Security indir

Ad-Aware Pro Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızın güvenliğini karşılamak için antivirüs, antimalware ve antispyware özelliklerine sahip tam bir emniyet paketi.

Ad-Aware Pro Security programı, bilgisayarınızın her türlü tehdide karşısında en yüksek korumaya sahip olmasını sağlayabilen programlardan bir adam başına ve sadece antivirüs uygulamasının yetersiz olduğunu düşünenler için hazır. Zira ara sıra malware, spyware gibi programlar antivirüs kalkanını aşabiliyorlar ve bu etapta daha ayrıntılı bir kevgir kullanan anti-malware ve anti-spyware programlara gereksinim duyuluyor. Ad-Aware Pro Security tüm bu araçları tek bir programda toplayarak en yüksek dereceli sistem güvenliğinin sağlanmasına tezgâhtar oluyor.

Bilgisayarınızda olabilecek en az sistem kaynağını tüketen güvenlik uygulaması, basit kullanılır arayüzü ve en hızlı yoldan ayarları yapmanıza imkan tanıması bir uçtan bir uca keza acemi ayrıca de gelişmiş kullanıcılar göre rahatlıkla kullanılabilir. Reel zamanlı bir tarama gerçekleştiren program dilerseniz bütün disklerinizde genel bir tarama da yapabiliyor.

Programda bulunan temel araçlara taramak gerekirse;

İki yönlü güvenlik duvarı Malware koruması E-posta koruması Harici depolama taraması Tehlikesiz alışveriş ve bankacılık sosyal medya koruması Seri antivirüs Gerçek zamanlı koruma Oyun modu Davranış tabanlı zararlı yazılım tespiti Malware çözümleme aracı

Epeyce pozitif sayıda rakibi olsa da Isim-Aware Pro Security acilen güvenlik araçları arasında epeyce dinç bir yere sahip ve kullanıcılar için iyi tercihlerden birisi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi