Adguard Web Filter indir

Adguard Web Filter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adguard Web Filter, tüm tarayıcılar üzerinde kullanabileceğiniz enerjik bir reklam ve açılır pencere engelleme programıdır.

Her ne kadar internet üstünde yardımcı birçok bilgiyi bulabiliyor olsak da günümüzde birçok web sitesi neredeyse bir reklam tuzağı haline gelmiş durumda ve reklamlara tıklamadan aradığımız bilgiyi bulmak için az daha can çekişmemiz gerekiyor. Web sayflarını açtığımız vakit karşımıza meydana çıkan reklam afişlerini ve iznimiz olmadan açılan reklam sayfaları görüntülemek eminim fakat benim gibi birçok internet kullanıcısının da canını sıkıyordur.

İşte bu noktada yardımımıza koşan Adguard Web Filter, internet kullanıcılarının gezdiği web siteleri üzerindeki reklamları engelleyerek, kullanıcıların patavatsız reklamları görüntülemelerini ve istekleri haricen açılan sayfaları engelliyor. Bu sayede kullanıcılar aradıkları bilgiye çok daha bakımlı bir şekilde ulaşabilecekleri gibi web sayfaları arasında dolaşarak fazladan vakit kaybetmiş olmuyorlar.

Adguard Web Filter’ın en büyük avantajlarından bir tanesi de Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Maxhton, Safari gibi çok kullanılan popüler web tarayıcılarının dışarıda Netscape Navigator, Avant, Flock, SRWare Iron, Lunascape, K-Meleon, GreenBrowser, Orca, MyIE, Comodo Dragon, SeaMonkey, Pale Moon, Yandex Browser gibi eksik kullanılan web tarayıcılarıyla bile düzenli şekilde çalışmasıdır.

Basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olmasına rağmen gelişmiş versiyonu tamamen ileri düzey kullanıcılar için ekstra özellikler de sunmaktadır. Koruma ve Ayarlar gibi iki başlıca modülden oluşan program ile hakiki zamanlı korumayı istediğiniz vakit açabilir ve kapatabilirsiniz. bununla beraber bütün engellenen reklamlar için tutulan istatistikleri de görüntüleyebilirsiniz.

Hem programın gözünden kaçan herhangi bir web sitesi olması durumunda koruma bölümü altında bu web sitesini elle girerek, gerekli güvenlik önlemlerinin tamamını elle sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri sayesinde sınıfının en iyi programlarından bir her birine olan Adguard Web Filter, kullanıcılara oldukça güvenli ve temiz bir web deneyimi sunuyor.

Adguard Özellikleri:

Reklamları ve açılır pencereleri müdahale etme Zararlı yazılım ve kimlik hırsızlığı müdahale etme sosyal medya butonlarını müdahale etme 4000’den pozitif izleme sistemini engelleyerek gizliliğinizi koruma Önemli ağ ayarlarını yapılandırma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi