Adobe After Effects Creative Suite (CS) 6 indir

Adobe After Effects Creative Suite (CS) 6 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
133 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Filmlerdeki efektler bu programla yapılıyor!

Adobe After Effects Creative Suite (CS) 6, televizyon, sinema sektörlerinde kullanılan, profesyonellerin yanı sıra başlangıç düzeyindeki şahısların de kullandığı bir video efekt programı.

Etkileyici hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturabileceğiniz, film, tv, video ve web için tasarımlar yapabileceğiniz en iyi programlardan biri; hatta en iyi diyebilirim. Bedava deneme sürümü seçeneğiyle geldiğinden satın almadan önce bütün özelliklerini deneyip görebiliyorsunuz.

Sinemalarda izlenme rekoru kıran filmlerin sahnelerinden YouTube’da izlediğiniz teknoloji videolarına çoğu yerde kullanılan profesyonel bir video düzenleme, efekt programı Adobe After Effects CS6. Üç boyutlu kamera takipçisi, metin ve şekil ekstrüzyonu, fotogerçekçi ışık manipülasyonu, üstün maskeleme ve Roto Brush, Warp Stabilizer gibi yenilikçi özelliklere sahip olan video efekt yazılımı ile daha az zamanda nitelikli projeler oluşturabiliyorsunuz. Yazıları hareketlendirme, videoları ve görüntüleri birleştirerek etkileyici efektler yaratma, logolardan şekillere her şeyi animasyonla hareketlendirme ve ses ekleme, öteki programlardan (Apple Final Cut Pro, Avid Media Composer ve Symphony) dosya aktarıp egzersiz, Adobe Ilustrator (AI ve EPS formatı) vektör görselleri aktarıp kolayca canlandırma ve daha birçok işi yapabileceğiniz, istemediğiniz dek vasıta ve eklenti taşıyan gelişmiş bir video efekt programı olan Adobe After Effects, İngilizce dil desteğiyle geliyor lakin keza Adobe’nin kendi sitesinden ayrıca de İngilizce/Türkçe kaynaklardan öğretici videolara ulaşarak öğrenebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

133 kez indirildi