Adobe Creative Suite (CS) 6 Design & Web Premium indir

Adobe Creative Suite (CS) 6 Design & Web Premium indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tasarımlarınızı bir adım öteye taşıyın.

Adobe Creative Suite (CS) 6 Design & Web Premium, tasarım ve web geliştirme işleriyle profesyonel olarak ilgilenen kişilere karşın bir set.

Adobe Photoshop CS6 Extended, Adobe Illustrator CS6, Adobe InDesign CS6, Adobe Dreamweaver CS6, Adobe Flash Professional CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Acrobat X Pro, Adobe Bridge CS6 ve Media Encoder CS6 yazılımlarını içeren Adobe CS6 Design & Web Premium, hem Windows keza de Mac için bulunuyor. Ücretsiz test sürümü seçeceğiyle satın almadan yazılımların tümünü belirli süreliğine ama tam özellikleriyle kullanabiliyorsunuz.

Etkileyici dijital görüntüler hazırlayıp düzenlemekten HTML5/CSS3 web siteleri hazırlamaya, Android ve iOS platformu için uygulamalar tasarlamaktan vektör görseller çıkarmaya o kadar fazla işi yapabileceğiniz fantastik bir vasıta seti Adobe CS6 Design ve Web Premium. Adobe Dreamweaver’da anında her boyutta ekranda olağanüstü görünecek web siteleri tasarlarken, Photoshop Extended ve lllustrator’da -yeni performans motorları bir uçtan bir uca- dijital çalışmalarınızı çabucak hazırlayın, Dreamweaver’da FTP aktarımlarını çabucak yapın. Photoshop Extended’ın İçeriğe Uygun Yama aracıyla fotoğrafta istemediğiniz öğeleri zahmetsizce kaldırırken, İçeriğe Uygun Nakliye aracıyla bir resmin bir bölümünü seçip taşıyın. Yalnızca fotoğraflar yok, videolarınızı da aranje etmek için Photoshop Extended’ı kullanabilirsiniz. Adobe Illustrator’da logolardan ilanlara her türlü proje için en kaliteli vektör görselleri oluşturun. Adobe InDesign’da iPad ve öteki tablet cihazlar için ortam açısından varlıklı yayınlar oluşturun ve slaytlar, ses ve video gibi etkileşimli öğeler ekleyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi