Adobe Creative Suite (CS) 6 Master Collection indir

Adobe Creative Suite (CS) 6 Master Collection indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayın.

Adobe Creative Suite (CS) 6 Master Collection, video düzenleme, efekt oluşturma, grafik tasarım, web sitesi ve başvuru formu geliştirme, fotoğraf düzenleme, içerikleri mobil cihazlarda yayınlamaya imkan veren bir dizi profesyonel araç sunuyor. Editörler, efekt sanatçıları, grafik tasarımcılar, dijital yayın profesyonelleri için harika bir vasıta seti.

Adobe’nin tüm tasarım programları gibi Adobe CS6 Master Collection da Türkçe dil desteğiyle geliyor. Adobe Photoshop CS6 Extended, Illustrator CS6, InDesign CS6, Acrobat X Pro, Flash Professional CS6, Dreamweaver CS6, Fireworks CS6, Adobe Premiere Pro CS6, After Effects CS6, Adobe Audition CS6, SpeedGrade CS6, Prelude CS6, Encore CS6, Bridge CS6, Media Encoder CS6, Flash Builder 4.6 Premium Edition yazılımlarını içeren, Digital Publishing Suite ile entegre çalışan Adobe CS6 Master Collection, son derece seri lokal 64-bit desteği ve grafik işlemci hızlandırma özellikleri tamamen benzersiz performans sunuyor.

Becerikli araçlar hız ve performans için optimize edilmiş; en karışık projelerde dahi akan biçimde çalışabiliyorsunuz. Photoshop Extended’de rötuş, üç boyutlu tasarım, video düzenleme işlerinizi yaparken; Illustrator’da vektör desenleri oluşturun, degrade yerleştirin, bit eşlem görüntülerini düzenleyip vektörlere dönüştürün. Adobe Premiere Pro’da 16’ın üzerinde kamerayla gerçekleştirilen çekimleri kolayca düzenleyin, efekt uygulayın, renkleri düzenleyin, klibinizi belirli. After Effects’te öğeleri üç boyutlu alanda izleyin. SpeedGrade’de video prodüksiyonlarınızda ışık ve renklerle oynayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi