Adobe Creative Suite (CS) 6 Production Premium indir

Adobe Creative Suite (CS) 6 Production Premium indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
137 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Post prodüksiyon alanında uzmanlaşın.

Adobe Creative Suite (CS) 6 Production Premium, post prodüksiyon sanatının her alanında uzmanlaşmak isteyen kişilere karşın bir program. Adobe Premiere Pro CS6, After Effects CS6, Photoshop CS6 Extended, Adobe Audition CS6, SpeedGrade CS6, Prelude CS6, Illustrator CS6, Encore CS6, Flash Professional CS6, Media Encoder CS6 ve Bridge CS6 yazılımlarını içeriyor ve Adobe Story ile entegre çalışıyor.

Adobe’nin post prodüksiyon ile uğraşan kişilere özel hazırladığı programı Adobe CS6 Production Premium, Adobe Premiere Pro’da yepyeni, kullanımı kolay ve çağdaş düzenleme ortamı, Adobe After Effects’de üç boyutlu izleme, metin ve şekiller, Adobe Photoshop Extended’da yeni İçeriğe Duyarlı araçlar, Adobe Audition’da daha süratli düzenleme özellikleri sunuyor. Icat olarak Adobe Prelude uygulamasında içe aktarma ve yerleştirme özellikleriyle Adobe SpeedGrade uygulamasında renk derecelendirme ve rötuş özellikleri yer alıyor. Adobe Mercury Playback Engine ile yüksek verimlilikte çalışmanızı karşılayan, yerel 64-bit desteği ve GPU hızlandırma özelliklerine sahip olan yazılım, planlama sürecinden yayınlama sürecine kadar post prodüksiyonun her alanında uzmanlaşmanızı sağlıyor.

Adobe Creative Suite (CS) 6 Production Premium Özellikleri:

Zinde üretim araçları ile hemencecik her ekranda görüntülenebilen marifetli tasarımlar 64-Bit Mercury Playback Engine çözümüyle bütün cihazlarda üstün performans Adobe Premiere Pro’da akıcı düzenleme Etkileyici görsel efektler ve hareketli grafikler Photoshop İçeriğe Duyarlı Yama özelliğiyle görüntülerde üstün denetim Ayrıntılı format desteği Adobe Audition’da çabuk ses düzenleme Adobe Media Encoder ile daha süratli dışa transfer

İLGİLİ SORULAR

Videodaki Kişinin Yüzünü Nasıl Netleştirebilirim? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

137 kez indirildi