Adobe Edge Inspect indir

Adobe Edge Inspect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hazırladığınız web sayfası tasarımlarını farklı cihazlar üstünde denemek ve nasıl çalıştıklarını görmek için Adobe Edge Inspect’i kullanabilirsiniz.

Adobe Edge Inspect programı hazırladığınız web tasarımlarının öbür cihazlarda nasıl göründüğünü ve çalıştığını deneme edebilmeniz için hazırlanmış bedava bir yazılım. HTML, CSS ve JavaScript denemelerinizi ve değişikliklerinizi kolayca gerçekleştirmenizi ve web sitesi ziyaretçilerinize daha kolay bir şekilde hizmet verebilmenizi sağlıyor.

Benzer anda pat diye pozitif iOS ve Android cihazınızı kablosuz internet bağlantısı üzerinden programa tanıtmanız durumunda bu cihazlarda web sitenizin nasıl görüntülenebileceğini senkronize bir şekilde koordine edebiliyorsunuz. Ekran görüntüsü edinmek, yerel sunucuda hedeflemek, HTTPS desteği gibi böylece çok özelliği bünyesinde barındıran Adobe Edge Inspect kendinden önceki Adobe Shadow’un özelliklerinin üstüne oldukça taş koymuş durumda.

Ayrı cihaz ve sistemler için web tasarımları hazırlayan webmasterların denemesi gereken bu program antre için sadece bir ADOBE ID’sine ihtiyaç duyuyor. Programı kurduktan daha sonra gerekli yönergeleri yazılımın içerisinde görebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi