Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
48 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TorrentRover, bedava torrent arama ve indirme programı.

TorrentRover, güvenli torrent dosyası arama derdinden kurtaran, popüler torrent sitelerinden indirme yapmaya müsade veren bedava bir program. KickAssTorrents, ThePirateBay, IsoHunt, ExtraTorrent gibi popüler kaynaklardaki içerikleri bir araya getiren program, torrent programları arasında en iyilerden biri.

Genel Olarak film ve dizi, oyun indirmek için kullanılan torrent siteleri bildiğiniz üzere ayrıntılarıyla tehlikesiz içerik sunmazlar. Hangisini seçerseniz seçin, ne dek popüler olursa olsun indirdiğiniz torrent dosyalarının zararlı çıkma ihtimali epeyce yüksektir ve torrent indirirken açılan pencereler de bonusu olur. TorrentRover, bu noktada karşımıza çıkıyor. Torrent dünyasındaki zararlıları eleyerek adamakıllı güvenli içeriğe ulaşmamızı sağlıyor.

TorrentRover’ın tek hoş yanı popüler torrent sitelerinin içeriklerini seçmeli olarak sunması yok. Detaylı arama ve filtreleme seçeneğiyle milyonlarca torrent arasından bütün da istediğinize ulaşıp sürprizlerle karşılaşmadan doğrudan doğruya indirebiliyorsunuz. İndirdiğiniz dosya bir film ise IMDB bağlantısına tıklayarak veya Vikipedi sayfasından film hakkında data alabiliyor, YouTube üzerinden fragmanını izleyebiliyorsunuz.

Programın beğendiğim bir öteki özelliği de dizi izleyicilerini ilgilendiriyor. Sürekli peşine düşüp takip ettiğiniz dizinin yeni bölümü yayınlandığında arama yapıp indirmek yerine programa otomatik indirme komutu vererek yeni bölüm yayınlandığında doğrudan doğruya indirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

İndir

48 kez indirildi