Adobe Reader indir

Adobe Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adobe Reader, PDF dosyalarını görüntüleme ve okuma işlemlerinde kullanabileceğiniz bedava bir PDF görüntüleme programıdır.

Adobe Reader, PDF dosyalarını görüntülemek ve PDF dosyalarını okumak için geliştirilen bedava bir PDF programıdır.

Günümüzde çoğu ayrı döküman PDF formatında hazırlanmakta ve PDF olarak arşivlenmektedir. Hal böyle olunca PDF dökümanlarını başlatmak oldukça önemlidir. PDF dosyalarını açmak ve görüntülemek için Adobe göre geliştirilen Adobe Acrobat Reader DCücretsiz ve Türkçe olarak kullanıcılara sunulması sebebiyle çok popülerdir.

PDF açma ve PDF görüntüleme özellikleri dışında PDF yazdırma özelliğine de sahip olan program ile dökümanlarınızı doğrudan yazıcınıza göndererek çıktı alabilirsiniz.

PDF dosyalarına ek olarak CAD dosyalarını da görüntüleyebileceğiniz Adobe Reader, şifre korumalı PDF dosyası desteğine de sahiptir. Hem PDF dosyaları içerisinde bulunan bütün multimedya dosyasını program yardımıyla görüntüleyebilir, isterseniz dökümanlar üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaşma özelliklerini de kullanabilirsiniz.

PDF dosyası açma ve görüntüleme konusunda bir programa ihtiyacınız varsa Adobe Acrobat Reader DC‘yi mutlaka denemelisiniz.

İLGİLİ SORULAR

Adobe Reader nedir? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi