Adult Photo Blanker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adult Photo Blanker ile uygun olmayan içerikli tüm fotoğraf ve videoları filtreleyerek, görüntülenmelerini engelleyebilirsiniz.

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz İnternet Güvenliği kategorimize göz atabilirsiniz.

Adult Photo Blanker ile uygun olmayan içerikli bütün fotoğraf ve videoları filtreleyerek, görüntülenmelerini engelleyebilirsiniz.

Sözcük, gösterme ve video filtreleme özelliği sayesinde, internet ortamındaki tüm engelli sözcük ve görüntüleri tspit ettiği süre, anında devreye girer ve kullanıcının bu zararlı içeriklere maruz kalmasını önlemiş olur. Kendi data tabanında bulunan ve devamlı güncellenen engelli kelime ve görüntülerin dışarıya filtre sistemine sonradan engelli bilgi girişi yapılabilir ve filtreleme düzeyini istediğimiz şekilde ayarlayabiliriz.

Anahtar kelimeler ve sözcükler yolu ile çalıştığından dolayı, herhangi bir zararlı içerik, görünüm, kötü laf vs. tespit ettiği anda sistem devreye girer ve o sayfayı bloke eder.

Çoklu kullanıcı desteği ile bilgisayar kullanıcılarının, bilgisayarlarından erişilmesini istemediği içerikleri engeller ve bilgisayar sahibinin iradesi dıştan buna katiyen izin vermez. Keza kullanıcı, kullanıcı şifresi ile giriş yaparak düzenlemeler yapabilir ve istediği anda programı devre dışı bırakabilir.

Özellikleri: 

Tüm tarayıcılara uyumludur. E-posta içeriklerini de filtreleyebilir İnternet ortamından inmek üzere olan fotoğraf ve video da uygun olmayan içerik saptama ettiği anda indirmeyi durdurur. Uygulama sırasında ekran görüntüsü alır ve kaydeder Uygunsuz içerik saptama ettiği dosyanın açılmasına bilgisayar üzerindende izin vermez ve filtreler.

Bu ve buna aynı çoğu özelliği ile bilgisayarınızın zararlı içeriklerden korunmasında en büyük yardımcınız olacak olan bu program iyice Ücretsizdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

11 kez indirildi