Advanced Archive Password Recovery indir

Advanced Archive Password Recovery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZIP ve RAR uzantılı her türlü şifrelenmiş arşivi kırabilen Advanced Archive Password Recovery, WinZip 8.0 ve daha eski sürümleriyle şifrelenmiş arşivleri 1 saatten daha kısa sürede açma garantisi veriyor.

Advanced Archive Password Recovery şifrelenmiş ZIP ve RAR uzantılı arşivlerin şifrelerini kırar. ZIP ve RAR uzantısıyla arşivleme yapan bütün yazılımlarda etkin kullanım karşılayan program bir saatten az bir sürede arşivlerinizin şifresini kırma garantisi veriyor. WinZip 8.0 ve eski sürümleriyle şifrelenmiş arşivler için garanti veren program, bu operasyon sırasında şifrelenmiş dosyalara herhangi bir hasar vermiyor.

En basitinden en kompleksine değin her türlü evraklar şifresini kırmada iddialı olan Advanced Archive Password Recovery alanının en başarılı programlarından biri.

Özellikleri:

ZIP/PKZip/WinZip, RAR/WinRAR, ARJ/WinARJ ve ACE/WinACE‘in tüm versiyonlarını destekler. 4 GB’ın üstündeki arşivleri de destekler. WinRAR ve WinZip’in yeni versiyonlarındaki AES şifrelemesini destekler. Parola kırma işlemini istediğiniz vakit durdurabilir, kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz. Kendi dilinizdeki şifreleri zarar vermek için programa sözlük yükleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi