Advanced File Encryption Lite indir

Advanced File Encryption Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Advanced File Encryption Lite ile dosya ve klasörlerinizi en kolay yoldan şifreleyerek emniyet altına alabilirsiniz.

Advanced File Encryption Lite programı, bilgisayarınızda bulunan disklerde hassas ve önemli verileri barındırıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı programlar arasında yer alıyor. Hiç zorlanmadan keza klasörleri keza de dosyaları kolayca şifre altına alabileceğiniz program bir uçtan bir uca sizden başka kimsenin onlara erişim sağlayamamasını sağlayabilirsiniz.

Programı kullanırken sizin de ayrım edebileceğiniz gibi herhangi bir buton yer almıyor ve dosyalarınızı şifrelemek için tek yapmanız gereken dosyayı alarak programın arayüzüne sürükle bırak yöntemiyle yerleştirmek. daha sonra hangi şifreyi göstermek istediğiniz size sorulacaktır ve bu parola olmadan kimse belirlediğiniz klasör ve dosyaları açamayacak yahut düzenleyemeyecektir.

Esas dosyanızın yanında bir dosya daha yaratıcı program, bu ikinci dosyanın şifresiz olarak açılmasına müsade vermemekte ve dosyayı açabilmek için yeniden sürükle bırak yöntemini kullanarak şifrenizi girmeniz zorunlu.

O Kadar çok daha karmaşık özelliğe sahip ve gelişmiş dosya şifreleme programı mevcut ama ihtiyacınız en çabuk ve basit yoldan şifreleme yapmaksa Advanced File Encryption Lite kuşkusuz işinize yarayacaktır. Programı beğenen kullanıcılar sonra profesyonel sürümünü de satın alabilir ve böylece ilave özelliklere de kavuşabilirler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi