Advanced SystemCare indir

Advanced SystemCare indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Advanced SystemCare ile bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilirsiniz ve tarayıcılarınızın anasayfasının değişmesini engelleyebilirsiniz

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar aralarında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Bilgisayarlarınıza bedava olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde birçok bambaşka elverişli araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır. Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karışık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmenizi muhtemel kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında tescil defteri hatalarını düzeltmeye ve boşboğaz dosya temizlemeye muavin olan araçlar yer almaktadır. Bu cins kusur ve boşboğaz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirmek ve tescil defteri birleştirmek işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor. Advanced SystemCare içerisinde bulunan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme müdahale etme konularında çözüm üretiyor. Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler göre ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare durmadan tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.

Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında mahremiyet izlerini otomatik olarak silecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan öteki kullanışlı araçlara erişmenizi kolay ayla getiren Cihaz Çantası bölümü de yer alıyor. Advanced SystemCare içerisindeki Turbo Kuvvet bölümü oyunlarda ya da uygulamalarda bilgisayarınızın performansını ihtiyacınıza göre yükseltebilme imkanı veriyor. Bu araç Windows içerisinde bulunan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri denetim ediyor, değersiz olanları sonlandırarak üstünde çalıştığınız uygulamalara ya da oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Bu Nedenle bu oyun ve uygulamalar daha bakımlı çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Türkçe dil desteği.

Şık ve elverişli bir arayüz.

Sistem optimizasyonu için zinde araçlar sunuyor.

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuşturİNDİR

41 kez indirildi