Advanced SystemCare Ultimate indir

Advanced SystemCare Ultimate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Advanced System Care Ultimate, bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir bakım ve emniyet aracıdır.

Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızın çok daha çabuk çalışması için kullanabileceğiniz birçok ayrı arabulucu sizlere sunan gelişmiş bir sistem optimizasyon programıdır. Hem yeni başlayan hem de ileri düzey bilgisayar kullanıcıları için oldukça etkili bir program olan Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızın birincil günkü performansıyla çalışması konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Oldukça profesyonel görünümlü ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program içerisinde yer alan tüm özellikler ayrı sekmeler aşağı oldukça düzenli bir şekilde kategorize edilmiştir. Antivirüs, Bakım, Makine Çantası, Turbo Baskı ve Eylem Merkezi gibi sekmelerin yer aldığı kullanıcı arayüzü üzerinde; Bakım sekmesini seçerek, yalnızca tek bir tıklamayla sistem bakımını gerçekleştirebilir veya Makine Çantası sekmesi aşağıda kullanabileceğiniz bütün araçları görüntüleyebilir ve istediğiniz araçları seçerek sistem bakımını kendiniz yapabilirsiniz.

Antivirüs özelliği doğru bilgisayarınızı her cins tehdide aleyhinde koruyan Advanced SystemCare Ultimate ile bilgisayarınız üzerinde hızlı tarama, tam tarama ya da özel tarama yaparak, olası tehditler konusunda data sahibi olabilir ve bu sayede güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Hem reel zamanlı koruma seçeneği bir uçtan bir uca her an bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Herhangi bir zararlı yazılım ya da dosya bulunması durumunda, bu dosyaları doğrudan silebilir ya da karantinaya alabilirsiniz. Ayrıca sistem üstünde tutulan geçmiş lolg detaylarını inceleyebilir ve isterseniz kendinize kara liste veya beyaz liste oluşturabilirsiniz.

Tescil defterini temizleme ve birleştirmek, düşüncesiz dosya silme, zararlı yazılım silme, sistem açıklarını tarama ve ayar, disk birleştirmek, internet ve bilgisayar geçmişini arıtma, gerçek zamanlı bilgisayar performansı izleme ve daha birçok gelişmiş özelliği sizlere sunan program, gerçekte çok kullanışlıdır.

Türkçe dil seçeneğini de kullanıcılarına sunan Advanced SystemCare Ultimate, daha çoğu dil için ekstra yardım sunmaktadır. İçerisinde yer alan bütün öbür araçlsar için piyasada yer alan öteki rakiplerine tarafından epeyce etkin tepki süreleri sunan program ile ihtiyacınız olan tüm tarama işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

neticede ihtiyacınız olan her cins sistem bakım aracını sizlere sunan program, bilgisayar bakımı konusunda sizlere epeyce etkin bir çözüm de sunmayı ihmalkârlık etmiyor. Eğer bilgisayarlarınızın her daim en yüksek performansla çalışmasını istiyorsanız, Advanced SystemCare Ultimate’e bilgisayarlarınız üzerinde mutlaka yer vermenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi