AdwCleaner indir

AdwCleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AdwCleaner ile bilgisayarınızda yer alan adware,malware ve reklam gibi zararlı yazılımları kaldırarak güvende kalabilirsiniz.

AdwCleaner, bilgisayar kullanıcılarını internet ortamında dolaşan zararlı yazılımlara aleyhinde koruyan zinde ve gelişmiş bir emniyet çözümüdür. Eğer bilgisayarlarınız üzerinde herhangi bir antivirüs programı kullanmıyorsanız, yer yer AdwCleaner yardımıyla tarama yaparak, bilgisayarınız üstünde herhangi bir zararlı yazılım olup olmadığını taratmanızda üstünlük var.

Esas sayfa değişiklik programları, adware, malware, rootkit, virüs, trojan, toolkit ve daha birçok farklı zararlı yazılıma karşı sizleri koruyan bu program ile güvende kalmak ayrıntılarıyla sizin elinizde.

Epeyce sade bir arayüze sahip olan AdwCleaner’ın kullanımı da oldukça basit ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Sahip olduğu tüm özellikleri size tek bir başlıca ekran üstünde sunan program, tek bir tıklama ile bilgisayarınız üstünde bulunan tüm zararlı yazılımları sizin için tarayarak listelemektedir.

Bilhassa esas sayfa değiştiren üçüncü parti yazılımlardan ve tarayıcı ayarlarınızı değiştiren eklentilerden kurtulma konusunda sizlere oldukça etkin bir çözüm sunan AdwCleaner, bilgisayarlarınız üzerinde mutlaka yer alması gereken güvenlik programlarından bir adam başına olarak dikkat çekiyor.

Bilgisayarlarınızı güvende tutmak ve zararlı yazılımlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz en etkin programlardan bir adam başına olan AdwCleaner, sizlere ayrıntılarıyla ücretsiz olarak sunuluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi