AES Password Manager indir

AES Password Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnternet gezintilerinizde web formlarınızı otomatik doldururarak işinizi kolaylaştırın, önemli verilerinizi ve şifrelerinizi şifreli bir veritabanında saklayarak güvenliği elde tutun.

AES Password Manager website şifreleri, kredi kartı bilgileri, pin kodları ve benzer diğer manâlı ve hassas şifrelerinizi veya verilerinizi tehlikesiz bir şekilde yönetmenize ve saklamanıza asistan olucak gelişmiş özelliklerle donatılmış profesyonel bir başvuru. AES Password Manager eş zamanlı olarak ansızın fazla kullanıcının ulaşabileceği ayrıcalıklı yönetim desteğiyle birlikte güvenli bir veritabanı sunuyor.

Yazılım flash bellekler ve yarı portatif aygıtlarada kurulabiliyor. İnternet sitelerindeki formları yüklemek için kullanabileceğiniz bu yazılım Internet Explorer ile entegre uyumu gösteriyor.

AES Password Manager kullanmaya başladıktan sonra bundan böyle düzinelerce şifre hatırlamak zorunda kalmayacaksınız. Parola korumalı internet sitelerine ya da e-posta hesaplarınıza ulaşırken program otomati olarak daha önceden kaydettiğiniz site hesabını seçicek ve doğru şifreyi sizin yerinize veritabanından gereken forma dolduracak. Bu özellikle web gezintilerinizde deneyiminizi daha basite indirebilecek ve daha tehlikesiz veri güvenliği sağlayabileceksiniz.

Program Özellikleri:

Sağlam Güvenlik: AES veritabanı AES-256 şifreleme sistemi kullanıyor. Amerika Ulusal Emniyet Departmanı göre kullanılan bu şifreleme sistemi ile veritabanı tamamen güvenilir bi şekilde korunuyor ve dışardan herhangi bir yabancının şifrelerinize girmesi imkansızlaşıyor.

Internet Explorer Araç Çubuğu: Kolay başvuru formu için planlanmış Internet Explorer web tarayıcısı ile adamakıllı düzenli web form yükleme özelliği ve desteği.

Taşınabilir Aygıt Sihirbazı: AES Password Manager’ı ve parola veritabanını herhangi bir portatif cihaza kurduğunuz süre (flash disk) bu cihazı taktığınız herhangi bir Windows işletim sistematik bilgisayarda şifreleriniz kullanıma hazırlanmış durumda olur.

SuperPaste Özelliği: İstediğiniz uygulamada istediğiniz formu doldurun. (web tarayıcı ve hesap uygulamalarında). Tüm Windows uygulamaları destekleniyor.

Password Generator: Herhangi bir vakit yeni bir şifreye ihtiyacınız olabilir. AES Password Manager otomatik olarak yüksek kalitede şifreler üretebilen bir parola oluşturucusuna sahip. Yüksek kalite şifre aramak diğerlerinin tahminin imkansız olduğu parola demektir.

Lock Mode: Bilgisayar başında olmadığınızda kilitlendiği zaman kimse şifrelerinize ya da kayda değer bilgilerinize ulaşamıyıcak.

Şuanki Sürüm: 2.4.4 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi