AhnLab V3 Internet Security indir

AhnLab V3 Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AhnLab V3 Internet Security bilgisayarınızı virüs, spyware, trojan gibi online tehlikelere aleyhinde koruyan bir internet emniyet programıdır.

Bilgisayarınızın güvenliğiyle ilgili endişeleniyorsanız AhnLab V3 Internet Security gibi bir programa ihtiyaç duyarsınız. AhnLab V3 Internet Security sizi internetteki tehlikelere aleyhinde gözetmek üzere geliştirilmiş, yüksek emniyet önlemleri sunan bir antivirüs yazılımı olarak tanımlanabilir.

İnternette gezerken her türlü tehditle karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda profesyonel bir yardımcıya gereksinim duyarsınız. Neyse oysa virüs, trojan, solucan, spyware, spam, yemleme (phishing) gibi tüm internet kullanıcılarını korkutma eden online tehlikelerden bu program tamamen korunmak mümkün.

AhnLab V3 Internet Security basit arayüzünde sisteminizde koruduğu alanları gösterir ve seçeneklerle bu alanları daraltmanızı sağlar. Sunulan her fonksiyonun arayüzde düzenli bir şekilde dağıtılmış olması da kullanımı kolaylaştıran teferruat arasında. Bu konuda çok artı bir teknik bilgiye ssahip olmasanız zeka bu yazılımı sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Program sistem dosyalarını, ağ bağlantılarını ve email hesaplarını etkili şekilde korur, gelebilecek saldırıları ve tehditleri önler. Programın sunduğu anti-virüs and anti-spyware motoru doğruca sisteminiz en güncel online tehlikelere karşısında da korunur. Eğer siz de bilgisayarınızı internetin zararlı içeriklerinden gözetmek istiyorsanız AhnLab V3 Internet Security’ye bir göz atmanızı öneriyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi