AIMP indir

AIMP indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AIMP, Winamp’a alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir çoklu medya oynatıcıdır.

Müzik dosyalarınızı oynatabileceğiniz bedava ve gelişmiş bir çoklu medya oynatıcı arıyorsanız AIMP bütün ihtiyacınız program olabilir. Winamp‘a alternatif olarak kullanabileceğiniz program; küçük dosya boyutu, sistem kaynaklarını epeyce ılımlı kullanması, süratli ve stabil çalışması, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Etiket editörü, tescil aracı, ses dönüştürme gibi gelişmiş özelliklere sahip olan program ile bir medya oynatıcı üzerinde sahip almak isteyebileceğiniz özelliklerden fazla daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

aynı zamanda şık ve sade arayüzü üzerinde kullanıcılara hemen hemen görsel bir şölen sunan AIMP’in tema desteği de bulunmaktadır. Kendinize en yerinde olacağını düşündüğünüz temaları seçebilir ve AIMP üstünde kolayca kullanabilirsiniz.

sonuç olarak piyasada yer alan en nitelikli medya oynatıcılar aralarında bulunan AIMP, alternatif bir medya oynatıcı arayan bütün kullanıcıların denemesi gereken bir yazılımdır.

AIMP Özellikleri:

Ses ve müzik format dönüştürücüsü Ses kayıt seçeneği Etiket düzenleyicisi Eklenti editörü Alıngan ekolaysır ayarı Ses iyileştirme özelliği

Oynattığı Formatlar
.CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3, .MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM

Çıkış Desteği: DirectSound / ASIO / WASAPI

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi