AKINSOFT CafePlus Client indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnternet kafelerdeki tüm bilgisayarların denetimini, ücretlendirmesini, siparişlerini kısacası bütün aktivitelerini kontrol edebileceğiniz profesyonel bir ağ takip programı.

İnternet kafelerdeki bütün bilgisayarların internet aktivitelerini yoklama olabilmek için hazırlanmış bu program ile kafenizdeki tüm aktiviteleri teftiş altında tutabilirsiniz. Sınırlı bağlanma noktaları tamamen kullanıcıların zararlı sitelere erişimlerini engelleyebilir ve ayrıca saat ücretlendirmesini de yapabilirsiniz.

Bazı esas özellikleri:

Telekomunikasyon Irtibat Başkanlığı (TİB) ‘ ndan tasdikli içerik filtreleme sistemi Bilgisayar, oyun konsolu, masa takibi. Aniden pozitif server çalıştırabilme özelliği (Aniden artı kasiyer çalıştırabilirsiniz) Üye, cari,stok ve muhasebe peşine düşüp takip işlemleri. Bonus sistemi ve bilet basımı. Elektrik kesintisi ekleyebilme. Personel kaydı ve yetkilendirme sistemi. Dizin koruma ve exe çalıştırma sınırlandırma işlemleri. Yazıcı çıktıları için otomatik ücretlendirme sistemi. Mutfak modulu ile sorunsuz sipariş ve adisyon işlemleri. Server ve clientler arası dosya gönderme ve alma sistemi. Bilgisayarın oyun veya internet için açılmasına kadar program sınırlandırması. Hesap kesim ekranında indirim belirleyebilme. Satış tutarını bonus ile ödeyebilme. Vakit sınırlı bilgisayarlarda kalan süreyi de görebilme. Bilgisayarı kullanan üyenin resmini ekranda görebilme. USB ye dosya kopyalanmasını engelleyerek müzik ve film arşivinizi korur. Kapalı bilgisayarları tek tuşla server bilgisayardan açabilme. Server bilgisayardan verilen komutla beklemedeki bilgisayarların monitörünü kapatarak enerji tasarrufu. Masaüstü mini flash banner özelliği yayınlanacak reklamları kendiniz belirler ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Server dan tek tuşla Internet Explorer ın açılış sayfasını değiştirebilme. Gelişmiş ücretlendirme sistemi doğruca haftanın her günü belirtilen saatler için ayrı ücret uygulayabilirsiniz. Modeli düşük ya da normalden yüksek bilgisayarlarınıza tarife seçerek bu bilgisayar için kullanımları öbür şekilde ücretlendirebilme. Kafe içerisinde clientler arası chat sistemi. Ve daha birçok nitelik…

Raporlar;
Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor zahmetsizce tasarlanabilir.İleriye dönük araştırmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Windows Uyumluluğu;
AKINSOFT’un Özenle hazırladığı basit kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve dilekçe kolaylığı avanatjı sağlamaktadır.

İlişkisel Veritabanı;
CafePlus SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile aracısız ilişki kurabilmektedir.

Kullanıcı Yetkilendirme;
CafePlus kullanıcılara bilinen fazla seviyeli erişim hakları ile veri güvenliğini garantiler.Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum),her kullanıcıya, modül erişim haklarını tanımlayabilir.Kayıtların kimin tarafından değiştirildiği sistemden öğrenilebilir.

Önemli! Programın Mutfak versiyonunu indirmek için bu programı yüklerken “Yükleme Bilgisi” bölümüne göz atın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi